SadistruH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SadistruH

Dünya Keranesinde Bakire Değilsin Tecavüz Edenler Var

Metalin SadistiAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Similar topics
Menü
(140 Grup)

En son konular
» Lacrimosa Biyografi
Cem adrian yorumları... Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 9:03 am tarafından filth

» Haluk Levent - Karagöz Ve Hacivat Albüm Kritik
Cem adrian yorumları... Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 1:19 pm tarafından deli kızın donu

» Cradle of Filth Meraklılarına
Cem adrian yorumları... Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 1:08 pm tarafından deli kızın donu

» Sokak Sayfası Açıldı
Cem adrian yorumları... Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 12:40 pm tarafından deli kızın donu

» tarihi işkence aletleri
Cem adrian yorumları... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:56 am tarafından Jade

» Ozzy Osbourne İstanbul Konseri
Cem adrian yorumları... Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 12:53 am tarafından deli kızın donu

» Lamb Of God - Walk With Me İn Hell Şarkı Sözü Türkçe
Cem adrian yorumları... Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 12:52 am tarafından deli kızın donu

» Lityum
Cem adrian yorumları... Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:05 am tarafından deli kızın donu

» Kurban
Cem adrian yorumları... Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:54 am tarafından deli kızın donu

Galeriler

Yabancı Gruplar
Yerli Gruplar
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Cem adrian yorumları...

4 posters
YazarMesaj
LiLy
Yeni Sadist
Yeni Sadist
LiLy

Cem adrian yorumları... Empty
MesajKonu: Cem adrian yorumları...   Cem adrian yorumları... Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 2:09 pm

Sesi büyüleyici
ve öyle bi adamki sadece iki akorla yağmur gibi güzel bi şarkıyı yazabilmiş king
Şeboist_genc
Yeni Sadist
Yeni Sadist
Şeboist_genc

MesajKonu: Geri: Cem adrian yorumları...   Cem adrian yorumları... Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 5:48 am

Yağmur harika bi parça .

Adam inanılmaz gerçekten şarkıları bağımlılık yaratıyor =)
deli kızın donu
Sadist
Sadist
deli kızın donu

nick2 : . hacı sadist .

MesajKonu: Geri: Cem adrian yorumları...   Cem adrian yorumları... Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 8:13 am

metal forumunda mı görüyorum cem adrianı Cem adrian yorumları... Icon_eek
şaşırdım valla Very Happy

ben de çok seviyorum =)
gerçekten çok başarılı
sadistruh
PatroN
PatroN
sadistruh

nick2 : Patron

MesajKonu: Geri: Cem adrian yorumları...   Cem adrian yorumları... Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:52 am

biz kasmıoz oyle metal sitesiyiz diye, cem adrian a böyle bi kategori açmış olmama ben de şaşırdım ama burası okul ve birliktelik bilemem nesi falan ( nutuk atmiicam bu sefer Very Happy )
https://sadistruh.yetkin-forum.com
deli kızın donu
Sadist
Sadist
deli kızın donu

MesajKonu: Geri: Cem adrian yorumları...   Cem adrian yorumları... Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 2:18 pm

sadistruh demiş ki:
biz kasmıoz oyle metal sitesiyiz diye, cem adrian a böyle bi kategori açmış olmama ben de şaşırdım ama burası okul ve birliktelik bilemem nesi falan ( nutuk atmiicam bu sefer Very Happy )

ııııı...evet.
hiçbişey anlamadım Very Happy
sadistruh
PatroN
PatroN
sadistruh

MesajKonu: Geri: Cem adrian yorumları...   Cem adrian yorumları... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:50 am

yani kısaca anlatmak istediğim şu: biz anlaşılır olabilmek için kasmıos kendimizi ( yıllardır buarda tek basıma kala kala kafayı sıyırdım çoğul konusuyoruz, bi dediğim benden başkasıdeğil aslında) hatta kasacak olsak anlaşılmamak için kasardım hem, ben öyle düşünüyorum ama bunu yönetim kurulu toplantısında gündeme dahil edip diğer benlerin de onayını aldıktan sonra sitenin genel stratejisi olarak belirlemek bi hedef olabilir, ama hiç bi zaman yapılmayacak o yonetim kurulu toplantısı, hem stratejiye de gerek yok zaten kafasına göre takılıyo tüm kendimler ve tüm kediler. kedileri kesilmiş halleriyle de yaşarken halıya sıçmış haliyle de çok seviyoruz, ama dişileri (insan olan dişileri) hep kesilmiş seviyoruz sanıyorum, bi danışmam lazım içerdekilere, geldiler gitmediler hala onlar da.. Bütün böceklerin nesli tükenmek üzere olsun, bütün sokak köpekleri, evcil zavallısını tasmasız gezdiren bütün insanlara saldırsın ve sapına kadar şiddet dolu bir 3. dünya savaşı çıksın istiyorum, sonra da anayasa değişikliğine HAYIR diyoruz.
deli kızın donu
Sadist
Sadist
deli kızın donu

MesajKonu: Geri: Cem adrian yorumları...   Cem adrian yorumları... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:54 am

evet teşekkürler, bu daha anlaşılmaz oldu Very Happy

şaka bi yana ben metal içerikli sitede bunun ne işi var falan demiş değilim yanlış anlaşılmasın . arasıra sakinleştirici şeyler de dinlemek lazım burda görünce şaşırdım sadece site hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim yeni yeni keşfediyorum.
bi patavatsızlık ettiysem özür dilerim Very Happy

bu arada bence de anayasa değişikliğine hayır Very Happy
sadistruh
PatroN
PatroN
sadistruh

MesajKonu: Geri: Cem adrian yorumları...   Cem adrian yorumları... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:01 am

sanabişey söyleim mi, burayı ben kurdum herseyi ben yaptım ama ben de bura hakkında bilgi sahibi değilim, takıl sen Smile
deli kızın donu
Sadist
Sadist
deli kızın donu

MesajKonu: Geri: Cem adrian yorumları...   Cem adrian yorumları... Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:02 am

Very Happy Very Happy Very Happy iyiymiş... peki Very Happy

Cem adrian yorumları...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cem Adrian Kimdir?
» Ben Geldim (Cem Adrian)